Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Widów - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

219 000 zł2 032 m² 107,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widów, gm. Rudziniec działka 0,2032 ha z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym i rolą | 1 km od A4 Lokalizacja: województwo: śląskie Powiat: gliwicki Gmina: rudziniec Miejscowość: widów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Piskórka

Piskórka(Widów + 22 km)

1 800 000 zł6 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w otoczeniu natury - Piskórka | 6000 m2 | starodrzew i ponadczasowy klimat Jeśli marzysz o miejscu, które łączy spokój natury z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Prace Duże(Widów + 19 km)

493 500 zł3 290 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Nowa niższa cena!, prace duże, działka budowlana W sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej, woda I prąd przy działce, dojazd asfaltem I ok. 100M droga gruntowa. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Dąbrowice Częściowe

Dąbrowice Częściowe(Widów + 21 km)

65 000 zł8 200 m² 7,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 0,82 ha Dąbrowice Częściowe, gmina Kościelec blisko A2 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 8200 m (0,82 ha) położona w miejscowości Dąbrowice Częściowe, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Złotokłos

Złotokłos(Widów + 22 km)

825 000 zł3 300 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej z w miejscowości Korzeniówka. Jest to działka o powierzchni 3300 m2 położona w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Brzeźce

Brzeźce(Widów + 19 km)

149 000 zł1 243 m² 119,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Działka budowlana nieuzbrojona o numerze ewidencyjnym 44/10 (przeznaczenie według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Chynów

Chynów(Widów + 17 km)

665 000 zł7 363 m² 90,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*English Version Below* Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą pakietu 7 działek budowlanych o łącznej powierzchni 7363 m w Barcicach Drwalewskich. Gotowa struktura inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Płocie

Płocie(Widów + 23 km)

312 000 zł5 800 m² 53,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 5800 m2, położoną w miejscowości Płocie, gmina Złocieniec, powiat drawski, województwo zachodniopomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Ojrzanów

Ojrzanów(Widów + 24 km)

349 000 zł1 160 m² 300,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka w doskonałej lokalizacji. Powierzchnia 1160m2. Wymiary 35m x 33m. Media: woda i prąd w drodze bezpośrednio przy działce. Działka objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Prace Duże

Prace Duże(Widów + 19 km)

520 000 zł11 290 m² 47,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna leśna działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki położonej w otulinie parku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Tarczyn

Tarczyn(Widów + 20 km)

202 300 zł1 190 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Magiczna Działka obok Tarczyna! Przekraczając próg tej wyjątkowej działki, zanurzasz się w świat pełen tajemnic i niezwykłych możliwości! Położona w malowniczej okolicy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krótka

Widów,śląskie

368 100 zł4 090 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Przedstawiamy Państwu przepiękną działkę budowlana o powierzchni aż 4090 m2. Nieruchomość położona jest w spokojnej miejscowości Widów w gminie Rudziniec. Oferowana działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Widów

Widów,mazowieckie

580 000 zł29 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolno- budowlaną o powierzchni 29 000m2 położoną 6 km od grójca, w miejscowości Widów. Na działce sad: jabłonie, grusze, wiśnie. Działka ogrodzona. Prąd, telefon,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij